Finale DP v rokometu za st. dečke.

 2013-03-20 15.10.05 V ponedeljek, 15. 4. 2013 je naša šola organizirala finalni turnir v rokometu za st.dečke. Na zaključni turnir so se uvrstile ekipe iz OŠ Ormož, OŠ Sava kladnika iz Sevnice, OŠ Trebnje in naša ekipa. Naši fantje so igrali dobro. Najprej so premagali vrstnike iz Sevnice, potem pa kljub dobri igri morali priznati poraz proti ekipiama iz Trebnja in Ormoža. Tako so zasedli 3. mesto v državi, kar je odličen rezultat.

Igrali so:TINE GARTNER, NEJC STOJANOVIČ, DAVID VILFAN, GAL ŠTUCIN, JAN TOMAC TERŽAN, LUKA PLESTENJAK, MATIC PIPP, NEJC POKORN, LAN CELESTINA, JAKA GUZELJ, ANDREJ DOLENC, URBAN PIPP.

Ekipo je vodil naš bivši učenec TINE ARMAN.Tine Gartner je bil proglašen za najbiljšega igralca turnirja na mestu desnega krila.

Prispevek naših novinarjev o dogodku pa si preberite na tej povezavi!

(Skupno 170 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost