Predavanje za starše Kramli, pon. 18. 2. 2013

Spoštovani starši!

Prisrčno vabljeni na predavanje o preprečevanju odvisnosti, ki ga organiziramo v sklopu roditeljskega sestanka za 7. in 8. razred.

Predavatelj Miha Kramli, bo v ponedeljek, 18. februarja, ob 18. uri v večnamenskem prostoru staršem predstavil problematiko odvisnost.

Predavanje bo potekalo v teh delih.

1. O miselni enotnosti staršev o pomembnih stvareh. Opozoril bo na moč nadzora in postavljanje meja.

2. Izpostavil bo moč starševskih pravic kot so, pravica do miru, obnove partnerskega odnosa …

3. Kemične in nekemične odvisnosti so enakovredne. Obrazložil bo tako ene kot druge.

Vabljeni!

O predavatelju

G. Miha Kramli je psihoterapevt, vodja ambulante za zasvojenosti pri ZD Nova Gorica in eden redkih strokovnjakov v Sloveniji, ki si upa na glas in odločno povedati, da je slovenska družina v hudi krizi, da mnogi starši iz svojih otrok delajo čustvene invalide in da otroci potrebujejo pokončne starše, ki bodo vodili otroka, ne pa nasprotno.