Nevarno kepanje

376384 131893160257416 1911006990 t

Spoštovani starši!

V zimskem času se otroci zelo razveselijo snega in komaj čakajo na priložnost, da se zabavajo na snegu. V veliko veselje jim je kepanje, ki je lahko zelo zabavno, če se odvija na primernem mestu in v zadovoljstvo vseh vpletenih. Žal se učenci ob zaključku pouka kepajo na pločniku ob šoli, kjer so take norčije izjemno nevarne, saj je ulica zelo prometna in s tem kar izzivajo nesrečo.

Otroci v žaru igre postanejo nepozorni na okolico, pogosto stečejo tudi na cesto, kepe letijo tudi v naključne mimoidoče in v avtomobile. Bolj primeren kraj za kepanje je šolsko igrišče, kamor otroke usmerjajo tudi zaposleni. Ker si tako mi kot vi ne želimo, da bi prišlo do nesreče, vas prosimo za sodelovanje in podporo. Prosimo vas, da se z vašim(i) otrokom(ki) pogovorite o nevarnostih takega početja za njihovo varnost in jih usmerijo, naj zimske radosti raje uživajo na šolskem igrišču.

Verjamemo, da bomo s skupnimi močni in sodelovanjem otrokom omogočili varno zabavo na snegu.