Razstava likovnih del ob 80 letnici OŠ Škofja Loka-Mesto

 

IMG 6801razstava

Naša šolska palača v letu 2012 praznuje svojo 80 letnico. Njena vrata so se odprla jeseni daljnega leta 1932. V njej se je šolalo kar precej generacij Škofjeločanov. V tem prazničnem letu na šoli pripravljamo različne dogodke, kamor skušamo vključiti čim več ljudi, ki so s šolo bili ali so še povezani na tak ali drugačen način.

Organizacijski odbor za pripravo praznovanj ob 80. obletnici je poleg koncertov, športnih in ostalih dogodkov povabilu k sodelovanju bivše učence in učenke šole z namenom, da skupaj organiziramo razstavo likovnih del.

Z različnimi likovnimi deli; slikami, risbami, grafikami, kipi, keramikami, fotografijami, tapiserijami, lutkami… bomo tako obogatili praznovanje častitljive obletnice. Učencem pa ponudili “pouk malo drugače”.

Otvoritev so z deklamacijami in glasbenimi točkami popestrili učenci naše šole.

Včeraj, 25. 10. 2012, smo slavnostno otvorili razstavo likovnih del ustvarjalcev, nekdanjih učencev šole. Razstava bo na ogled do 18. 11. 2012. v Galeriji Ivana Groharja na Mestnem trgu v Škofji Loki.

(Skupno 100 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost