Javna objava razpisa

4220 ŠKOFJA LOKA

razpisuje prosto delovno mesto

UČITELJ ŠPORTNE VZGOJE

Kandidata bomo zaposlili za določen delovni čas od 19 11. 2012 do 31. 8. 2013, za polni delovni čas.

Kandidati morajo izpolnjevati pogoje, določene z zakonom o organizaciji in financiranju vzgoje in izobraževanja. Prijave z dokazili o izobrazbi pošljite pisno po pošti v 5. dneh  po objavi razpisa na naslov OŠ Škofja Loka-Mesto, Šolska ulica 1, 4220 Škofja Loka.

Prijavljene kandidate bomo obvestili o izbiri v zakonitem roku.

Doris Kužel

RAVNATELJICA