Obisk strokovnjakov za področje naravoslovja iz držav EU

Obisk predstavnikovEUV sredo, 3. 10. 2012 smo na šoli gostili strokovnjake tematske skupine za matematiko, naravoslovje in tehnologijo (MST), predstavnike ministrstev držav EU in eksperti s posameznega področja MST. Ogledali so si pouk: naravoslovja v 7. D razredu pri učiteljici Vlasti Balderman, kemije v 9. C razredu pri učiteljici Marji Pahor in matematike v 5. B razredu pri učiteljici Tatjani Jereb Miklavčič. Po ogledu ur so skupaj z učiteljicami govorili o poteku pouka, se pozanimali o pozitivnih in negativnih vplivih IKT na pouk in sodelovanje učencev, o delu učencev s posebnimi potrebami. Poleg dela v razredu smo jim predstavili tudi organizacijo in delo na šoli. Po analizi pouka pa so jih učenci šole peljali na ogled Škofje Loke, nad katero so bili očarani.

Gostje so pohvalili urejenost šole, spodbudno učno okolje, ki je opremljeno s kvalitetnimi stenskimi aplikacijami in delo učencev in učiteljev pri pouku. Povedali so, da smo lahko zadovoljni, ker imamo tako prizadevne učitelje in učence.