Vabilo na Tek 4 mostov

Tek 4 mostov

Športna zveza Škofja Loka v sodelovanju z občino Škofja Loka 16. junija 2012 organizira veliko športno prireditev Tek 4 mostov. Potekala bo preko celega dneva in za vse generacije.

Več o teku si lahko preberete na uradni spletni strani  http://tekstirihmostov.si/

Traso teka si lahko ogledate na posnetku.

VEČ Informacij:

Marko Primožič, OŠ Ivana Groharja, Podlubnik 1, 4220 Škofja Loka

e-pošta: marko.primozic@guest.arnes.si“>marko.primozic@guest.arnes.si

Datum tekmovanja: sobota, 16. junij 2012, z začetkom ob 18.00 na Mestnem trgu v Škofji Loki.

Prijave:

Poimenske prijave pošljite v elektronski obliki na obrazcu, na naslov marko.primozic@guest.arnes.si do srede, 13. junija 2012.

Prijave na dan tekmovanja so mogoče eno (1) uro pred začetkom tekmovanja.

Dolžine prog

Za promocijski tek učencev in učenk 1. in 2. razreda 470 m (1 krog).

Za promocijski tek učencev in učenk od 3. do 5. razreda 940 m (2 kroga).

Za tekmovalni tek učencev in učenk od 6. do 7. razreda 1900 m.

Za tekmovalni tek učencev in učenk od 8. do 9. razreda 2480 m.

Urnik štartov

Promocijski tek za učence 1. in 2. razreda ob 18.00.

Promocijski tek za učenke 1. in 2. razreda ob 18.15.

Promocijski tek za učence od 3. do 5. razreda ob 18.30.

Promocijski tek za učenke od 3. do 5. razreda ob 18.45.

Tek za učence in učenke 6. in 7. razreda OŠ (letnik 1999 in 2000) ob 19.00.

Tek za učence in učenke 8. in 9. razreda OŠ (letnik 1997 in 1998) ob 19.20.

Tekmovalne kategorije

Promocijski tek učencev in učenk od 1. do 5. razreda je netekmovalnega značaja, brez spremstva staršev.

Tekmovanje učencev in učenk od 6. do 9. razreda je posamično.

Zdravstveno varstvo

Vsakdo tekmuje na lastno odgovornost. Ob trasi in na cilju teka bo dežurala zdravniška služba.

Trasa proge

Promocijski tek osnovnih šol ter tek osnovnih šol tekmovalnega značaja se bosta začela in končala na Mestnem trgu.

Učenci in učenke od 1. do 5. razreda bodo po štartu tekli proti slaščičarni Homan in pred njo zavili levo proti Klobovsovi ulici, nadaljevali po njej ter tek končali na Mestnem trgu.

Trasa za učence in učenke 6. in 7. razreda OŠ bo potekala od starta na Mestnem trgu do klanca proti Spodnjemu trgu. Tekači bodo nadaljevali do križišča pri TIC-u in naprej po Kapucinskem trgu mimo avtobusne postaje in pred Kapucinsko cerkvijo zavili levo čez Kapucinski most na Blaževo ulico in na Mestni trg.

Trasa za učence in učenke 8. in 9. razreda OŠ bo potekala od starta na Mestnem trgu do klanca proti Spodnjemu trgu. Tekači bodo nadaljevali do križišča pri TIC-u in naprej po Kapucinskem trgu mimo avtobusne postaje do Ceste talcev ter nato zavili levo na cesto, ki pelje okrog naselja Novi svet, čez Kapucinski most, Blaževo ulico in na Mestni trg.

Nagrade in priznanja

V tekmovalnih kategorijah prejmejo prvi trije tekmovalci(-ke) medalje, diplome in praktične nagrade. Podelitev priznanj bo ob 19.45 uri na Mestnem trgu. Vsi udeleženci bodo prejeli spominsko darilce.

Nagradili bomo najštevilnejšo šolo v tekmovalnem delu teka osnovnih šol.

Splošna določila

Tekmovanje bo potekalo po pravilih AZS in po pravilih tega razpisa.

Uradni rezultati tekmovalnega dela bodo objavljeni na spletni strani http://tekstirihmostov.si/. Rezultatov promocijskega teka ne bomo objavljali.

Pritožna komisija bo poslovala na dan tekmovanja na Mestnem trgu. Pisne pritožbe sprejema pritožna komisija s predloženo kavcijo v višini 20 EUR.