DOBRODELNA AKCIJA PODARI ZVEZEK

Spoštovani starši, dragi učenci!

Tako kot zadnja tri leta, bomo tudi letos v okviru Šolske skupnosti učencev  sodelovali v dobrodelni akciji škofjeloške Karitas Pokloni zvezek. Z akcijo želimo zbrati čim več zvezkov ali ostalih šolskih potrebščin za socialno ogrožene otroke in vas tako spodbuditi k solidarnosti s sovrstniki. Prosimo, da poklonite zvezek ali kakršnokoli novo šolsko potrebščino za osnovnošolce, ki tudi na škofjeloškem potrebujejo pomoč.

Akcija zbiranja zvezkov bo potekala do 11. junija 2012.

Vsi, ki boste želeli  podariti potrebščine, le te lahko prinesete v šolsko knjižnico ali mentorici ŠS ge. Miklavčič v učilnico 5.b. V imenu vseh otrok, za katere zbiramo pomoč, se vam že vnaprej zahvaljujemo.

Tatjana Jereb Miklavčič,

mentorica ŠS od 1.-5. razreda