Zmagovalci četrtfinalnega turnirja v košarki za ml. dečke.

IMG 1370

Danes, 12.4. smo na naši šoli gostili mlade košarkarje iz Kopra, Tolmina  in Grosuplja. V prvi tekmi se je naša ekipa pomerila z vrstniki iz Kopra in premočno zmagala z rezultatom 81 : 50, v zadnji tekmi pa je prav tako premagala ekipo iz Tolmina s 70 : 36.  S tem so se naši košarkarji uvrstili v polfinale državnega prvenstva, to je med 16 najboljših ekip v Sloveniji.

Čestitamo!

Igrali so:JOŠT BOGATAJ, LUKA in ALJAŽ GOLJAT, ALEKSANDER KRAJNIK, TOMAŽ DOLINAR, TIM SOČAK, ALEKS BALANTIČ, NIK STOJANOVIČ, IGOR DUMENČIČ, JAN KAFOL,BRANE MEHLE, LAN CELESTINA in MIHA KOROŠEC.

 

IMG 1367

Deli z ostalimi ...Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someoneShare on Google+
(Skupno 313 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen.

Dostopnost