Zaljuček in podelitev priznanj in zmagovalcev za sodelovanje v projektu U4energy, Maribor

DSC01682

V ponedeljek,3. 10. je bila v Mariboru slovesna podelitev priznanj za sodelovanje v projektu U4energy. V Evropski projekt je bilo vključenih 31 držav skupaj 1500 šol. V Sloveniji se je na projekt prijavilo 35 šol (osnovnih in srednjih), od katerih jih je 14 projekt uspešno zaključilo in oddalo potrebno dokumentacijo. Kot eni izmed 14 smo si prislužili priznanje za sodelovanje in nagrado za oddajo projekta, ki je termografija šolskega objekta, s katero bomo dobili sliko kje ima šolski objekt največje toplotne izgube. Več o nagrajencih posameznih kategorij dobite na spletni strani Ecoguerille. Več o naših dejavnostih pa si lahko ogledate na spletni strani EUR (energijska učinkovita raba) na OŠ Škofja Loka-Mesto.