Urnik za prvi šolski dan
URNIK za ČETRTEK, 1. 9. 2011
Učenci 2. razreda imajo prvi dan pouka štiri šolske ure. Po pouku bo organizirano varstvo vozačev in podaljšano bivanje (do 15.30). S seboj prinesejo šolske potrebščine.
Učenci 3., 4. in 5. razreda imajo pouk po prilagojenem. Po pouku bo organizirano varstvo vozačev in podaljšano bivanje (do 15.30).
Ura |
Oddelek, predmet in učilnica |
||
3. a/P 10 |
3. b/P 8 |
3. c/P 9 |
|
1. ura |
MAT |
SLJ |
LVZ |
2. ura |
SLJ |
MAT |
LVZ |
3. ura |
SPO |
LVZ |
SPO |
4. ura |
ŠVZ |
LVZ |
SLJ |
Razredniki: 3. a ga. Irena Jugovic, 3. b ga. Maja Turk , 3. c ga. Andreja Koprivec
Ura |
Oddelek, predmet in učilnica |
|||
4. a/112 |
4. b/111 |
4. c/110 |
4. d/109 |
|
1. ura |
RU |
RU |
RU |
RU |
2. ura |
RU |
RU |
RU |
RU |
3. ura |
SLJ |
SLJ |
SLJ |
SLJ |
4. ura |
MAT |
MAT |
MAT |
MAT |
5. ura |
DRU |
DRU |
DRU |
DRU |
Razredniki: 4. a ga. Stanka Jerala, 4. b ga. Vanja Hudolin, 4. c ga. Andreja Hafner, 4. d ga. Janja Rojc Pintar
Ura |
Oddelek,predmet in učilnica |
|||
5. a/212 |
5. b/210 |
5. c/209 |
5. d/211 |
|
1. ura |
RU |
RU |
RU |
RU |
2. ura |
RU |
RU |
RU |
RU |
3. ura |
MAT |
TJA |
SLJ |
SLJ |
4. ura |
SLJ |
SLJ |
MAT |
TJA |
5. ura |
DRU |
MAT |
DRU |
MAT |
Razredniki: 5. a ga. Zlatka Bertoncelj, 5. b ga. Tatjana J. Miklavčič, 5. c ga Urša Jemec, 5. d ga. Branka Knez
|
g. Milan Smolej |
ga. Katarina Peternelj |
ga. Saša Čadež g. Matjaž Pintarič |
ga. Janja Primožič ga. Tina Porenta |
Ura |
6.a |
6.b |
6.c |
6.d |
1. ura |
RU (K9) Smolej |
RU (102) Peternelj |
RU (P2) Čadež |
RU (M11) Primožič |
2. ura |
RU (K9) Smolej |
RU (102) Peternelj |
RU (P2) Čadež |
RU (M11) Primožič |
3. ura |
RU (K9) Smolej |
RU (102) Peternelj |
RU (P2) Čadež |
RU (M11) Primožič |
4. ura |
TIT (K3)/GOS (M5) Pintarič/Peternelj |
ŠVZ(VT) Smolej, Lang |
NAR (213) Balderman |
SLJ (P2) Marin Hribar |
5. ura |
TIT (K3)/GOS (M5) Pintarič/Peternelj |
TJA (104) Mahnič |
SLJ (P2) Marin Hribar |
NAR (213) Balderman |
|
ga. Kristina Strnad |
ga. Anica Stele |
ga. Lidija Petrovčič |
ga. Urška Krek |
Ura |
7. a |
7. b |
7. c |
7. d |
1. ura |
RU (P1) Strnad |
RU (216) Stele |
RU (217) Petrovčič |
RU (106) Krek |
2. ura |
RU (P1) Strnad |
RU (216) Stele |
RU (217) Petrovčič |
RU (106) Krek |
3. ura |
DDE (203) Djokić |
MAT (K1) Veber |
SLJ (107) Potočnik |
MAT (202)Pirc |
4. ura |
MAT (202)Pirc |
SLJ (P1) Strnad |
GVZ (106) Krek |
SLJ (101) Košak |
5. ura |
TJA (102) Mesec |
ŠVZ(VT)Bergant, Mlakar |
TJA (103) Benedik |
GEO (216) Stele |
|
ga. Milena Cerovski |
ga. Petra Veber |
ga. Vlasta Balderman |
ga. Tanja Potočnik |
Ura |
8. a |
8. b |
8. c |
8. d |
1. ura |
RU (201) Cerovski |
RU (K1) Veber |
RU (213) Balderman |
RU (107) Potočnik |
2. ura |
RU (201) Cerovski |
RU (K1) Veber |
RU (213) Balderman |
RU (107) Potočnik |
3. ura |
GVZ (206) Krek |
GEO (216) Stele |
ZGO (217) Petrovčič |
BIO (207) Kalan |
4. ura |
GEO (217) Petrovčič |
DDE (103) Djokić |
MATcd – nivo |
MATcd – nivo |
5. ura |
GEO (217) Petrovčič |
KEM (206) Pahor |
SLJ cd – nivo |
SLJ cd – nivo |
|
g. Tomaž Lang |
ga. Mojca Kalan |
ga. Marja Pahor |
Ura |
9. a |
9. b |
9. c |
1. ura |
RU (103) Lang |
RU (207) Kalan |
RU (206) Pahor |
2. ura |
RU (103) Lang |
RU (207) Kalan |
RU (206) Pahor |
3. ura |
ZGO (P1) Strnad |
ŠVZ (VT) Bergant, Mlakar |
FIZ (203) Bergant |
4. ura |
KEM (206) Pahor |
LVZ (K9) Slapnik |
GEO (216) Stele |
5. ura |
MAT9 nivo |
MAT9 nivo |
MAT9 nivo |