Zapojmo, zaplešimo, zaigrajmo

IMG_812022. marca 2011 je bila na OŠ Škofja Loka-Mesto že tradicionalna prireditev Zapojmo, zaplešimo, zaigrajmo.

Predstavili so se krožki, ki delujejo na šoli že več let. V uvodu se je predstavil inštrumentalni trio iz 3. b s skladbo Blaža Puciharja Ča ča ča pod mentorstvom gospe Tatjane Krpan. Nadaljevali so z angleškim dramskim krožkom, pod vodstvom mentorice gospe Betke Mahnič. Sodelovala sta tudi dva dramska krožka, in sicer iz 4. razreda pod mentorstvom gospe Janje Rojc Pintar in slovenski dramski krožek pod mentorstvom gospe Kristine Strnad ter gospe Barbare Jelenc. Zaplesala je šolska Folklorna skupina Kamniti most pod mentorstvom gospe Nine Hostnik in gospe Andreje Hafner.

Na prireditvi so prepevali učenci otroškega pevskega zbora 1. razreda pod mentorstvom gospe Helene Rihtaršič in učenci pevskega zbora od 2. do 5. razreda pod mentorstvom gospe Mateje Jelenc Arnšek.

Vse skupaj ne bi tako dobro izpadlo, če ne bi bilo dobrega ozvočenja pod mentorstvom gospoda Bogdana Košaka.

S tem nastopom smo zbirali prostovoljne prispevke za šolski sklad. Bilo je lepo, nastopajoči so se zelo potrudili in nam polepšali večer.