Obisk z ameriškega veleposlaništva

IMG_9505malaVčeraj, 10. 2. 2011 nas je obiskala Sarah Giorgievski iz Ameriškega veleposlaništva v Ljubljani. Pogovarjala se je z našimi učenci 7. in 9. razreda, ki so še enkrat dokazali, da se dobro učijo angleškega jezika.

Ga. Sarah je bila zelo navdušena nad njimi, saj se v tako sproščenem vzdušju še ni imela možnosti pogovarjati s slovenskimi učenci. Nadvušila jo je tudi folklorna skupina (mentorici Andreja Hafner in Nina Hostnik), harmonikaš Tilen Eržen iz 7.b in angleški dramski krožek (mentorica: Betka Mahnič).

Učenci so bili prijetno presenečeni, ko so v svojih vrstah gostili tudi g. župana Miha Ješeta, ki se je prijazno odzval vabilu naših učencev.

(Skupno 55 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost