OPB – RAZISKUJEMO NAŠO ŠOLO

rrrrNA OBISKU PRI GOSPODU JERNEJU

Z  učenci podaljšanega bivanja smo obiskali našega hišnika, gospoda Jerneja. Razkazal nam je svojo delavnico v kletnih prostorih šole. Na lastne oči smo videli kako delajo stroji za rezanje in luknanje lesa. Očem niso ostala skrita niti skladišča za hranjenje papirnega materiala in blaga. Z učenci smo tako videli kje se hrani odrodje, s katerim se popravlja stvari na naši šoli. Kot nam je povedal gospod Jernej, je šola ena velika hiša, kjer je potrebno, tako kot pri nas doma, popravljati, menjati, kar se pokvari pa tudi trava se ne pokosi sama od sebe. Ker je dela veliko, se gospodu Jerneju še enkrat zahvaljujemo za čas, ki smo mu ga ukradli. 

Alex: Najbolj mi je bilo všeč, ko smo videli stroje. 

(Skupno 54 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost