Prvi brezplačni tečaj uporabnega interneta

V petek, 9. 1.  ob 13.15 so učenci skupine FLL preizkusili program, brezplačnega tečaja uporabnega interneta za starejše. Prijavljenih je bilo ogromno, tako da imamo za prihodnji petek, ko bomo tečaj ponovili že skoraj polno zaseden.

HTTP: google.si, rtvslo.si, youtube.com, bolha.com, nepremičnine.si, avto.net, convertfiles.com …

V torek, 13. 1. ob 9. uri bodo učenci svoje delo predstavili tudi v oddaji Aktualno na radiju Sora. Svoj projekt, delo Lego robota na tekmovalni mizi in vrline FLL vrednot bodo z ostalimi tekmovalci delili v soboto, 17. 1. na OŠ Šentjernej na regijskem slovenskem FLL tekmovanju. Vabljeni v Šentjernej pri Novem mestu!

Odziv tečajnikov, katerim so učenci individualno predstavili kaj je po njihovem mnenju za starejše uporabno na internetu je bil odličen.

Zelo zanimivo in veliko novega v tako kratkem času. Pohvala, ker sem imel osebnega inštruktorja!

Jože Dolenec

Zelo dobro, priporočam nadaljevanje.

Jelka Selak

Bilo je odlično. Super bi bilo, če bi lahko ponovili in utrdili znanje stvari, ki so bile zame čisto nove.

Ela Dolinar

Rabim utrjevanje novega znanja.

Nada Prevodnik

Nujno ponoviti, da ne pozabimo. Zelo dobro.

Nadja Strajnar Zadnik

Odličen program. Odlična mentorica, ki je bila zelo potrpežljiva.

Milka Cof

Še kdaj?!

Mira Ponikvar

Všeč mi je bil program učenja, ker se prav ta tema največkrat rabi. Želim si še več takšnih tečajev. Hvala Vam in SIMONU!

Marija Omejc

Učenje mi je bilo zelo všeč, bi se še prijavila, če bo še mogoče.

Milica Bence

Res v redu! Prosim še kakšno ponovitev!

Mojca Zaplotnik

Zahvale  sponzorjem, ki so omogočili delovanje skupine FLL na naši šoli:

LTH Casting, Pavel Peklaj s.p in šolskemu skladu.

Spletna stran legohrčkov z video vodiči

Predstavitev interesne dejavnosti FLL na naši šoli.