Navijajte za našo ekipo FLL!

V soboto, 14. 12. 2019, se bomo v Divačo odpravili na regijsko FLL tekmovanje.

Letošnji razpis: MESTO PRIHODNOSTI

Na letošnjo razpisano temo smo morali prepoznali problem pri neki zgradbi oziroma javni površini v naši okolici. Ustvariti smo morali rešitev za izbrani problem in svojo rešitev predstaviti in delili z drugimi.

Problem smo našli v travnati površini zraven naše šole oziroma igrišča, ki samuje in ni namenjen ničemur. Dobili smo idejo, da bi lahko tam postavili učilnico na prostem, ki smo jo poimenovali ČAROBNA UČILNICA.

Posvetovali smo se s raznimi strokovnjaki in s pomočjo krajinske arhitektke Sare Peternelj zrisali načrt za učilnico in naredili maketo.

Največja želja seveda pa je, da bi nekoč ta čarobna učilnica prav zares zasedla svoje mesto na travniku.

Navijajte za nas!

Ekipa FLL

(Skupno 171 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost