Vabilo na predavanje

VABILO!

V mesecu septembru in oktobru se na šoli dnevno srečujemo s pojavom uši, v zadnjem času pa so se v nižjih razredih pojavile tudi podančice.

Zdravstveno vzgojni center s katerim sodeluje naša šola, je pripravljen izvesti predavanje za starše, ki ga bo izvedla diplomirana medicinska sestra ga. Ema Oblak.

Na predavanju boste dobili informacije o:

• ušivosti (kaj je ušivost, simptomi, navodila za ravnanje ob pojavu ušivosti),
  • podančicah (kaj so podančice, znaki in simptomi, zdravljenje in ukrepi za preprečevanje okužbe),
  • drugih nalezljivih boleznih, ki se pojavljajo v osnovni šoli.

Predavanje bo potekalo v torek, 22. 10. 2019 ob 17.00 v predavalnici Osnovne šole Škofja Loka-Mesto in je za starše brezplačno.

Verjamemo, da si vsi skupaj želimo čim bolj učinkovito preprečevanje in ukrepanje, zato vas vljudno vabimo, da se predavanja udeležite.

Lepo pozdravljeni!

Doris Kužel,