Utrinki z dobrodelnega koncerta

Izpeljali smo že  4. dobrodelni koncert Note dobrote. Koncert pod tem imenom organiziramo vsako drugo leto.

Letos je bila tema koncerta zborovska glasba. Nastopili so otroški pevski zbor 2. in 3. razreda pod vodstvom Natalije Krstič Rant, pevski zbor zaposlenih na OŠ Škofja Loka-Mesto Ta mestne pod vodstvom Gorazda Pintarja in gostje in moški pevski zbor Alpina Žiri, ki ga vodi Andrej Žakelj.

»Za vse je svet dovolj bogat in srečni vsi bi bili, če kruh delil bi z bratom brat, s prav srčnimi čutili«. Tako je nekoč zapisal Simon Gregorčič. Deliti, podariti, osrečiti pa so dejanja, s katerimi se polni naš šolski sklad. Prostovoljni prispevki, zbrani na koncertu, so namenjeni v ta sklad.

Nosilka in povezovalka programa je bila Janja Rojc Pintar.

Poslušalci, ki so do zadnjega kotička napolnili naš večnamenski prostor, so lahko uživali ob pestrem programu, ki so ga zanje pripravili nastopajoči.

Pika na i je bil združeni pevski zbor, ki je zaključil koncert s pesmijo Okna na stežaj. Naj se sliši, naj se ve, da s pesmijo vse dobro je!

Novička iz Gorenjskega glasu:

(Skupno 1.077 obiskov, današnjih obiskov 1)