Zapojmo, zaplešimo in zaigrajmo

Pretekli teden smo učenci z mentorji pri različnih interesnih dejavnostih pripravili pester nabor plesov, skladb, iger in zgodb. Vse to smo spretno povezali v prireditev Zapojmo, zaplešimo zaigrajmo ter pokazali, kako v današnjem času uresničujemo svoje sanje. Dokazali smo, da poleg znanja, ki ga pridobimo v šoli, delamo uspešne korake tudi ko razvijamo svoje talente, ki nas bodo pripeljali do naših velikih sanj. Predstavili so se: Otroška folklorna skupina Kamniti most (starejša in mlajša), Otroški pevski zbor 1. razreda, Otroški pevski zbor 2. in 3. razreda, Mlajša dramska skupina 4. razreda, Mlajša dramska skupina 5. razreda, Ana Locopolitana – Starejša dramska skupina, Plesna skupina Habibi, Mladinski pevski zbor, Oktet 4. in 5. razreda, Friends, Odklop in Radijski krožek.

Zapisala Špela Oblak