Šolski radio je začel z oddajanjem

V petek, 23. oktobra 2015, smo učenci šolskega radia imeli v večnamenskem prostoru svojo prvo letošnjo oddajo. Kot DJ se je poslušalcem predstavila Lara Mayland, napovedovalke (tokrat še bolj bralke) pa smo bile Brina Julija Tavčar, Tinkara Kužel, Ela Musek in Kaja Dolenc. Za začetek smo opisale, kaj vse se je na naši šoli dogajalo v septembru in oktobru – tekmovanja, ekskurzije in DEKD. Pomembno je, da je led prebit in da smo preverili, če se trema boji nas ali mi nje.
In kaj vas čaka v prihodnje? Oddaje šolskega radia bodo potekale na vsakih 14 dni ob petkih po tretji šolski uri. Ker vas želimo privabiti v večnamenski prostor, bomo za vas kdaj pripravili tudi kakšno presenečenje. Obveščamo vas še, da bomo – če bo v naši moči – izpolnili tudi kakšno vašo glasbeno željo. Predloge za glasbeno željo lahko oddate v “glasbeno” škatlo v šolski knjižnici – napišite avtorja in naslov pesmi, kdo ste in iz katerega razreda ter če pesem komu namenjate. Se slišimo!
Vaši radijci