Šolsko tekmovanje iz Logike

V četrtek 24. 9. je bilo šolsko tekmovanje iz logike. Udeležilo se ga je 45 tekmovalcev od 6. do 9. razreda.

19 učencev je prejelo bronasto priznanje. Dva učenca, Miha Vintar iz 7. b in Simon Bukovšek iz 8. c, sta dosegla na šolskem tekmovanju vse točke in se avtomatsko uvrstila na državno tekmovanje, ki bo v soboto 17. 10. 2015, na OŠ Ivana Groharja. Poleg njiju se je uvrstilo na državno tekmovanje še osem učencev od 7. do 9. razreda. To so: Zara Kejžar iz 7. razreda, Nejc Vene in Jerca Polak iz 8. razreda, Domen Kožuh, Neža Pogačar, Teja Barašin, Lana Kejžar in Ana Raspet  iz 9. razreda.

Iskrene čestitke vsem dobitnikom bronastih priznanj in veliko uspeha vsem desetim, ki se bodo udeležili državnega tekmovanja.