Interesne dejavnosti 2017 – 2018

Interesne dejavnosti

 

Interesna dejavnost Mentor Razred Čas
Mamka Bršljanka Marjetka Benedik 1. vsak drugi ponedeljek, 5. in 6. šolska ura (dve skupini), učilnica 12 NS
Logične pošasti Teja Bergant 1. ponedeljek, predura, NS
Logične pošasti Lidija Hafner 2., 1. E ponedeljek, predura, P7
Plesne delavnice

Tadeja Jesenko

Barbara Šolar Jerič

2. in 3. četrtek, 6. šolska ura (12.55 – 13.40), učilnica 107
Na zrak Aleša Zrimšek 1. po dogovoru
Pravljično likovne ustvarjalnice Nataša Pesjak 2. torek, predura- 7.30- 8.15
Kuhamo in pečemo

Klara Kovačič

Marjeta Kavčič

2..         sreda, 6. in 7. ura
Otroški pevski zbor Natalija Krstič Rant 1.–3. Torek, 5. in 6. ura
Planinski krožek

Nina Oman

Andreja Benedik

Teja Bergant

1.–3. sobota
Športko Helena Kuhar 2. in 3. četrtek, 6. ura
Športko Lucija Štebe 3. in 4. ponedeljek, 6. ura
Logične pošasti Maja Turk, Nina Taler 3. in 4.

3.d (Taler) – petek, 7.30 – 8.15

vsi ostali (Turk) – sreda, 7.30 – 8.15

Dramski krožek Janja Rojc Pintar 4. četrtek, 6. ura
Sam svoj mojster Nina Krmelj 4. Torek, 6. in 7.šolska ura (2. polletje- učilnica K1)
Dramski krožek Nina Taler 5. sreda, 7.30 – 8.15
Pečemo slaščice Andreja Koprivec 4. in 5. ponedeljek na 14 dni, 6. in 7. ura, M7
Mini rokomet (deklice) Katja Jamnik 2.– 5. četrtek, 14.45-15.45
Mini rokomet (dečki) Jani Klemenčič 2.– 5. ponedeljek in petek 14.45-15.45
Računalniško programiranje LOGO Helena Markuta 2.– 6.

LOGO 2. razred – torek 5. ura

LOGO 3. razred – torek 6. ura

LOGO 4.,5. razred – sreda 6. ura

in po dogovoru

Otroški pevski zbor Mateja Jelenc Arnšek 4. in 5. po dogovoru
Družabnice Mateja Božnar 1.-4. sreda, 6. ura (12.55-13.40) ali sreda predura (7.30-8.15)
Logične pošasti Elizabeta Proj 5. torek, 6. šolska ura
Male sive celice Katja Mrak 7.– 9. po dogovoru
Logične pošasti Nina Krmelj 6. četrtek, 7.30 – 8.15
Jezikamo slovensko (za učence tujce)

Urša Jemec

Tatjana Jereb Miklavčič

1.–9. ponedeljek, 16.30-17.30
Folklorni krožek Špela Oblak 2.–9.

2. – 5. četrtek 7.30 – 8.15

4. – 9. petek, 7.30 – 8.15

Ples

Helena Markuta

Anica Stele

3.–9. po dogovoru
Planinski krožek

Doris Kužel

Ana Bergant

4.–9. sobota
Vesela šola Mateja Gartner 4.–9. sreda, 16.15 (4., 5., 6. r.); sreda 17.00 (7., 8., 9. r.)
Mindstorms Matjaž Pintarič 5.–6. ponedeljek, 6. 7. ura (sep. in okt.)
FLL (First Lego League) Matjaž Pintarič 7.–9. torek, 6. 7. ura ali petek 6. 7. ura
Likovni krožek Maja Reven 6.–9. po dogovoru
Loška médla in novinarski krožek

Bogdan Košak

Tatjana Jereb Miklavčič

1.–9. Bogdan Košak: torek, 6. ura – učilnica 101 oz. po dogovoru.
Šolski radio

Špela Oblak

Nina Taler

6.–9. po dogovoru
Angleški dramski krožek Betka Mahnič 6.–9. po dogovoru
MEPI (Mednarodno priznanje za mlade) Li-An Kozmelj 9. po dogovoru
Dramski krožek Ana Locopolitana

Kristina Strnad

Barbara Jelenc

6.–9. ponedeljek, 7. šolska ura, P1 in P2
Mladinski pevski zbor Mateja Jelenc Arnšek 6.–9. po dogovoru
Mediacija Tomaž Lang 6.–9. po dogovoru
Fotografski krožek Andreja Marković 6.–9. po dogovoru
Razvedrilna matematika Janja Pirc 6.–9.

torek – petek: 0. ura (sept. – november)

sreda – petek: 6. ura (sept. – november)

Ročna dela Janja Primožič 2.–9. ponedeljek, predura
Podjetniški krožek

Razvojna agencija Sora,

tel. št.: 04/50 60 220

7.–9. po dogovoru
Rdeči križ – daj naprej RK Škofja Loka 3.– 6. četrtek, predura
Modelarski krožek Nejc Peternelj 5.–9. sreda, 16.00-18.00
Šahovski krožek Simona Orel 1.–9. sreda, 6. šolska ura
Razvedrilna matematika Jana Jelovčan 4. in 5. četrtek, 7.30-8.15, 212