Literarna čajanka

V počastitev 90-letnice šole se je 20. 4. odvijala literarna čajanka. Med obiskovalci so se poleg staršev nastopajočih zvrstili tudi turški in bolgarski učenci ter njihovi učitelji, ki so vključeni v projekt Erasmus EUstudents in EUwonderland, ter predstavniki turškega in bolgarskega veleposlaništva in loški podžupan g. Robert Strah. Povabilu sta se odzvali tudi Katja Kožuh in Zarja Vršič, nekdanji učenki, ki sta že v OŠ izdali prva literarna dela, kasneje diplomirali med drugim iz primerjalne književnosti ter sta še vedno tako ali drugače povezani s pisanjem. V kulturnem dogodku so se zvrstili mladi pevci, glasbeniki, igralci in deklamatorji. Večer se je sklenil s srkanjem čaja, grizljanjem piškotov, pogovorom in prebiranjem Loške medle ter literarnega zbornika Skodelica čaja.