PEŠBUS

V sklopu Evropskega tedna mobilnosti smo organizirali PEŠBUS – avtobus, ki ga poganjajo otroške nogice, vozi pa ga odrasel spremljevalec. Otroci na postaji pred matično šolo svoje vozovnice tudi žigosajo, za kar poskrbita naša “konduktorja” hišnika.
Prijavljenih otrok je bilo precej, a žal ni bilo zadostnega števila spremljevalcev, zato smo ga tokrat lahko izvedli le na eni izmed prog, in sicer s Tavčarjeve ulice, od koder bo skoraj zagotovo vozil tudi v prihodnjih dneh. Vabljeni, da se mu pridružite. Upamo, da nam v naslednjem šolskem letu uspe zagotoviti več spremljevalcev in bo PEŠBUS lahko vozil še na kakšni progi več. Nekaj vtisov zadovoljnih udeležencev najdete na priloženih slikah. Iskrena hvala vsem sodelujočim.