Pešbus – prijavite se za spremljevalca učencev na poti v šolo

Akcijo PEŠBUS bomo na šoli izvajali od 16. do 22. septembra 2020, proge in vozni red pa bodo dokončno oblikovani glede na prijave otrok in odvisne predvsem od prijavljenega števila spremljevalcev.

Starši, ki (bo)ste otroke prijavili na Pešbus, boste pravočasno seznanjeni o podrobnostih. Od prijave lahko kadarkoli odstopite pisno ali s sporočilom na elektronsko pošto izvajalca.

Prijave otrok in spremljevalcev za PEŠBUS zbiramo do 7. 9. 2020, vanj se lahko vključijo učenci 1. in 2. razreda, če bo prostor pa tudi učenci 3. razreda. Oddajte jih razredničarki ali v tajništvo šole.

POZOR! Pri iskanju spremljevalcev potrebujemo vašo pomoč in sodelovanje. Če ne bomo dobili dovolj spremljevalcev, bomo morali izvedbo prilagoditi. Zato vas vabimo, da se vključite kot spremljevalci oz. aktivno pomagate pri pridobivanju prostovoljcev tako osebno nagovorite in povabite svoje sorodnik ali znance, da postanejo spremljevalci.