Navodila za preprečevanje širjena virusa – 30. 9. 2020

30. 9. 2020

Spoštovani starši, skrbniki in skrbnice!

NIJZ je v sodelovanju s sodelavci Centra za nalezljive bolezni pripravil priporočila vzgojno-izobraževalnim ustanovam o ravnanju v povezavi z boleznijo covid-19, ki jih lahko preberete tukaj.

Na šoli smo pripravili načrt za izvedbo pouka po različnih modelih ob upoštevanju covid-19. V njem so zapisani tudi predvideni ukrepi za preprečevanje širjenja okužbe s covid-19. Načrt si lahko preberete tukaj.

Pomembno je, da v šolo prihajajo samo zdravi otroci, da redno in ustrezno skrbijo za higieno rok, kašljanja in kihanja ter, da nosijo v skupnih prostorih masko oziroma drugo zaščito za predel nosu in ust.

Želim vam prijeten dan in ostanite zdravi,

Doris Kužel, ravnateljica

Spoštovani starši, skrbniki in skrbnice!

Ukrepe za preprečevanje širjenja virusa smo v nekaterih točkah dopolnili, ker ste nas opozorili na nejasnosti. Spremembe so označene z modro barvo.

Ukrepi so dostopni tukaj.

Uspešen dan in ostanite zdravi,

Doris Kužel, ravnateljica