POHOD V SNEGU

V sredo, 23. 1. 2019, so se tretješolci odpravili na pohod v snegu. Zjutraj so učiteljice preverile, če so bili vsi obuti in oblečeni vremenu primerno. Vsi so v učilnicah pozajtrkovali, nato jih je pot vodila za Loškim gradom, preko Trim steze do Starega gradu. Gazili so po suhem snegu, snežinke so se jim lepile na lička in nos. Uživali so v dogodivščinah na snegu.

Ko so se vrnili v šolo, so poskrbeli za oblačila. Če je bilo potrebno, so  imeli dovolj časa, da so jih posušili v učilnici. Nekateri so se morali preobleči, ker so bili prevečkrat tam, kjer morda ne bi smeli biti. A kaj, ko je na snegu tako zabavno!

Brez naših kuharic pač ne gre in zopet so pomagale in učencem pripravile vroč sadni čaj, da so se pogreli in mirno zapustili učilnice.

Pojdite te dni  na sneg in ga užijte! Ni vedno le strah in trepet.

Učiteljice Lidija, Klara, Simona, Nataša