KULTURNI DAN – IZDELAVA UNIKATNEGA RAZREDNEGA GLASILA

V torek, 3. aprila 2018, je na OŠ Škofja Loka-Mesto potekal kulturni dan za učence na predmetni stopnji, in sicer od 6. do 9. razreda.

Učenci so  izdelali svoje unikatno razredno glasilo. Lahko je bilo splošno, tematsko nevezano glasilo, v katerem so bila zastopana različna področja, ki so zanimiva za učence (življenje v oddelku, v šoli, doma, glasba, šport, moda, tehnika, narava, humor, horoskop …), ali pa so se v oddelku predstavili posamezni učenci (kaj rad počne, njegovi interesi – glasbene, športne in druge aktivnosti itd.).

Prvo uro so učenci dobili navodila za delo, drugo, tretjo in četrto uro pa so bile delavnice. Konec pete ure so bila glasila razstavljena v šolski knjižnici. Izbrano je bilo tudi najboljše glasilo. Razstavljena glasila si boste lahko v naslednjih dneh ogledali v šolski knjižnici.

Lucija Erznožnik, 6. c in Jera Koprivnikar, 6. b