Božično novoletni bazar

Tradicionalni dobrodelni BOŽIČNO-NOVOLETNI BAZAR bo v četrtek, 1. 12. 2016, od 17.00 do 18.30, na hodnikih in v večnamenskem prostoru naše šole. Obiskovalci boste lahko izbirali med številnimi izdelki, ki so jih izdelali učenci z našo in vašo  pomočjo.

Bazar bomo popestrili s kulturnim programom, ki nas bo popeljal v predpraznični decembrski čas. Program si lahko ogledate v dveh terminih, ob 16.30 in ob 18.00 v predavalnici šole in učilnici P 1.

Zbrana sredstva bomo namenili v šolski sklad, ki na šoli uspešno deluje že vrsto let.

Vabimo učence, starše in ostale obiskovalce, da nas obiščete in najdete darilo za bližajoče se praznike.