Ledine (1. d in 2. b razred)

 

V petek, 10. 6. 2016, so učenci 1. D in 2. B razreda odšli na izlet v Ledine. Tam so jih pričakali učenci POŠ Ledine, s katero naša šola sodeluje.

Skupaj so obiskali želvarij, se udeležili različnih delavnic, ki so jih pripravile učiteljice obeh šol. Preizkusili so se v igranju nogometa, raziskovali so okolico. Tudi čutno pot so spoznali.  Po skupinah so pripravili nabodala in prigrizke. Le te so z veseljem tudi pojedli. Kar so v delavnicah ustvarili, se naučili, so tudi predstavili kot skupina.

Druženje je potekalo tudi v obliki med vrstniškega učenja. Učenci so spoznali, da je v manjših skupinah moč odlično delati, si pomagati, sodelovati. Razvijali so sodelovalne veščine. Hkrati so se učili, kako poteka pouk na vasi ali v mestu.

Obljubili so si, da drugo leto na podoben način pripravijo srečanje na naši šoli. Hvala POŠ Ledine.

 

Marjeta Kavčič, Lidija Hafner, Li An Kozmelj, Marjetka Benedik

Galerija slik

Deli z ostalimi ...Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someoneShare on Google+
(Skupno 156 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost