Projekt: VRTEC – ŠOLA

V tem tednu bomo z učenci vseh prvih razredov, postopoma obiskovali otroke v bližnjem vrtcu. Obiskali bomo oddelke pet letnikov po že dogovorjenem razporedu. Učenci se bodo v njihovih igralnicah spoznavali, obujali spomine in se igrali.  Otroci iz vrtca nas bodo obiskali spomladi, kjer jim bomo pokazali že nekaj naše šolske igrive učenosti.

Danes, v torek, 10. 11. 2015, so učenci 1. D skupaj z učiteljicama, že obiskali skupino iz Vrtca Čebelica. Bili smo pri “pastirčkih”. Tako lepo so se zaigrali, da nam je vse prehitro minil odmerjeni čas. Tudi nekaj solzic se je potočilo ob obujanju spominov.

Kako malo je potrebno, da se v otroških očeh zrcali radost. Sprejetost, ljubezen, topel objem in varnost, je temelj otroške sreče.

Učiteljice, vzgojiteljice 1. r