Zapojmo, zaplešimo, zaigrajmo…in se zdravo posladkajmo

unnamedV četrtek, 29.5.2014 je bilo na naši šoli, na že tradicionalni prireditvi Zapojmo, zaplešimo, zaigrajmo, marsikaj za videti, slišati in na koncu celo okusiti. Na prireditvi sta se predstavila kar dva energična otroška pevska zborčka, in sicer zborček 1. razreda ter zborček 2. in 3. razreda pod vodstvom gospe Natalije Krstič Rant. Mlajši dramski krožek 4. razreda je pod mentorstvom gospe Janje Rojc Pintar pripravil odlično predstavo. Mlajša folklorna skupina pod mentorstvom gospe Nine Hostnik in gospe Andreje Benedik je odplesala, odpela, odigrala in odharmonikala odlično točko. Učenci angleškega dramskega krožka pod mentorstvom gospe Betke Mahnič so dokazali, da angleščina še zdaleč niso le časi, ampak mnogo MNOGO več. Učenke španskega jezika pod mentorstvom gospe Vite Bokal so nam odlično odpele špansko pesem. Orientalske plesalke pa so nas pod mentorstvom gospe Helene Markuta in gospe Anice Stele s svojimi usklajenimi gibi in stasom popeljale naravnost na Bližnji vzhod. Za piko na i so nam s profesionalno odpeto in odigrano točko vzeli dih učenci šolskega banda, ki jih vztrajno spodbuja gospa Jerneja Renko. Fantje – Erazem, Aljaž, Miha, Nejc in Luka – so se po nastopu komaj rešili oboževalk. Skozi prireditev so nas vodila tri izredno sposobna dekleta Manca Pintar, Sara Čarman in Zara Kejžar. Vsa tri dekleta obiskujejo mlajšo dramsko skupino 5. razreda, ki jo vodi gospa Nina Taler. V foto zgodbi prireditve so nastopali še ostali člani dramskega krožka. Da se nas je dobro slišalo, so poskrbeli odgovorni in zanesljivi člani krožka Šolski radio pod mentorstvom gospoda Bogdana Košaka. Med prireditvijo so nastopajoči peli, plesali in igrali, gledalci pa smo se na koncu še ZDRAVO posladkali. Za dobrote je poskrbel kuharski krožek pod mentorstvom gospe Marjete Kavčič in gospe Klare Kovačič.

HVALA vsem, ki ste nas prišli gledat in poslušat. V učence je treba verjeti, jim zaupati, vanje vlagati in jim dati možnost, da razvijajo in pokažejo vse SVOJE TALENTE!